Erkend Leerbedrijf Niveau 4

Geplaatst op 26-02-2021.

AMSTERDAM, 26.02.2021 – Taekwon-Do School Amsterdam is sinds vandaag officieel gekwalificeerd om MBO-studenten Sport & Bewegen niveau 4 te begeleiden in hun stage. Deze professionals in opleiding krijgen later een coรถrdinerende functie in de sportsector.

Taekwon-Do School Amsterdam was reeds erkend als niveau 3 Erkend Leerbedrijf en hoofdinstructeur Jair Stenhuijs is bovendien een gecertificeerd Assessor, wat betekent dat hij studenten de zogenaamde “Proeve van Bekwaamheid” van de studenten mag beoordelen.

De studenten kunnen vanaf nuย  terecht bij Taekwon-Do School Amsterdam voor een coรถrdinerende rol in de machinerie van onze club. Een grote verantwoordelijkheid , maar ook een leuke uitdaging die we graag aangaan met de studenten van o.a. De Sportacademie van ROC TOP Amsterdam.

Taekwon-Do School Amsterdam Erkend Leerbedrijf