Lestijden en Tarieven

Taekwon-Do School Amsterdam biedt in seizoen 2022-2023 twee stijlen aan: Taekwon-Do en Kalah Combat System (realistische vorm van zelfverdediging). Taekwon-Do kan beoefend worden vanaf 4 jaar, Kalah vanaf 16 jaar. Hieronder vind je alle informatie over de lestijden en tarieven van Taekwon-Do School Amsterdam.

Lesrooster

Locaties

Primaire locatie:

Secundaire locatie: 

Roosterwijzigingen

Op onderstaande data wijken wij uit naar andere trainingslocaties en/of -tijden:

Geen roosterwijzigingen op dit moment

Tarieven

Tarieven Taekwon-Do School Amsterdam per 01.04.2022

Proeflessen

Je bent welkom om een les uit te proberen om te kijken of het wat voor je is. De eerste proefles is gratis. Vraag ‘m direct hier aan!

Wedstrijden

Taekwon-Do School Amsterdam doet regelmatig mee aan wedstrijden. Maandelijks trainen we met een aantal andere clubs samen onder de vlag CB19NL.

Deelname aan de wedstrijdgroep gebeurt op basis van uitnodiging. Je wordt geselecteerd op basis van je kwaliteiten en inzet tijdens te training en op clubtoernooien. Voor het meedoen aan wedstrijden worden naast het inschrijfgeld ook registratiekosten in rekening gebracht. Dit geldt overigens niet voor onze clubtoernooien: die zijn voor al onze leden toegankelijk.

Overige Zaken